Referencje
rekomendacja

CDE Euro-Profit wdrożyło w naszej przychodni System Zarządzania Jakością ISO 9001. System rozbudowano o zarządzanie jakością w rentgenodiagnostyce. Współpraca z firmą układała się wzorowo. Euro-Profit sprawuje stały nadzór nad naszym systemem.

Tachir Kotowski
Pełnomocnik ds. SZJ Przychodni Specjalistycznej OLK-MED

rekomendacja

Firma Euro-Profit wdrożyła w CSK Food Enrichement Poland jeden z pierwszych w Polsce systemów ISO 22000. Wdrożenie zakończyło się pełnym sukcesem i wydaniem certyfikatu bez stwierdzenia niezgodności przez największą na Świecie jednostkę certyfikacyjną SGS. Serdecznie polecamy konsultantów Euro-Profit.

Grażyna Waszak
Pełnomocnik ds. SZBŻ CSK Food Enrichement Poland

rekomendacja

Firmę Euro-Profit wybraliśmy jako naszego partnera we wdrażaniu systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001. Od początku naszej współpracy dało się zaobserwować sumienność i bardzo dobre przygotowanie konsultanta prowadzącego wdrożenie w naszej firmie. Proces wdrażania przebiegł bardzo sprawnie i oparty był o rzetelną współpracę, zapewniając łatwą wymianę informacji oraz szybkie wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Audyt certyfikujący potwierdził nasze dobre przygotowanie, które zawdzięczamy firmie Euro-Profit.

Dariusz Stachowiak
Właściciel Hurtowni Artykułów Dziecięcych Smykoland

rekomendacja

Z przyjemnością polecam firmę CDE Euro-Profit jako pomoc w procesie wdrażania systemu ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001. Wszyscy pracownicy charakteryzują się nienaganną kulturą osobistą, uprzejmością oraz chęcią pomocy i wsparcia. Wszystkim firmom dokonującym wyboru doradcy pragniemy polecić firmę Euro-Profit jako solidnego i rzetelnego partnera.

Albert Witkowski
Właściciel ERAL Usługi Techniczne

rekomendacja

Niniejszym listem referencyjnym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z usług świadczonych przez Euro-Profit. Wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001 zostało przeprowadzone terminowo, zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim Euro-Profit jako partnera we wdrażaniu systemów jakości.

Katarzyna Horabik
Pełnomocnik ds. SZJ Przedsiębiorstwa Projektowo-Budowlanego PERFEKT Sp. z o.o.

rekomendacja

Składamy Państwu serdeczne podziękowanie za wkład wniesiony w uzyskanie certyfikatów ISO 9001, ISAO 14001 oraz PN-N 18001. Trud i zaangażowanie konsultanta przy wdrożeniu systemu miał istotny wpływ na rozwój i umocnienie na rynku pozycji TAMAX-BIS Budownictwo.

Mariusz Michalski
Pełnomocnik ds. ZSZ TAMAX-BIS Budownictwo

rekomendacja

System wdrożony przez Euro-Profit w pełni spełniał oczekiwania Zarządu oraz pracowników Fabryki Mebli Gala Collezione. Konsultanci uczestniczyli we wszystkich etapach wdrożenia. Na uwagę zasługuje partnerskie i elastyczne podejście do wdrożenia. Wszystkim zainteresowanym polecamy Euro-Profit jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Piotr Kordylewicz
Pełnomocnik ds. SZJ Fabryki Mebli GALA COLLEZIONE

rekomendacja

W imieniu Zarządu ZBI TURBUD Sp. z o.o. pragnę wyrazić podziękowania za pomoc podczas wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Państwa profesjonalna pomoc, zaangażowanie oraz bezcenne doświadczenie w pełni zasługują na nasz szacunek.

Tomasz Jarzyński
Pełnomocnik ds. ZSZ Z.B.I. TURBUD Sp. z o.o.

 
 
 
zapytanie ofertowe...
TEL: 056 653 92 92
FAX: 056 621 08 02